Catrice Bright & Blur Setting Powder, 20 - Soft Pink (8 g)

Egaalmatige teint en langhoudende finish dankzij softfocus-effect

Nieuw!

€ 5,49

(€ 686,25 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 20 - Soft Pink

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor koele ondertonen
  • Ultrafijne, losse textuur
  • Fixeert make-up & matteert zachtjes

Vaak samen gekocht met Catrice Pure Volume Mascara, Magic Brown (10 ml)

Catrice Bright & Blur Setting Powder, 20 - Soft Pink (8 g) € 5,49 (€ 686,25 / kg)
Catrice Pure Volume Mascara, Magic Brown (10 ml) € 4,19 (€ 419,00 / L)
Totaalprijs: € 9,68
Beschrijving

De Bright & Blur Setting Powder van Catrice is een losse poeder die je make-up fixeert en zorgt voor een glad resultaat dat lang mooi blijft. De ultrafijne textuur geeft je een egale teint en laat kleine oneffenheden dankzij het softfocus-effect optisch verdwijnen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Softfocus-effect: Zorgt voor een zacht gematteerde finish en laat kleine oneffenheden optisch verdwijnen.
  • Fixerende poeder: Houdt je make-up op zijn plaats voor een langhoudend resultaat zonder krijterig effect.
  • Ultrafijne textuur: Is eenvoudig en netjes aan te brengen voor een egale teint.
  • Verhelderend effect: De subtiele roze tint is ideaal voor koele ondertonen en laat je teint stralen.

Art. nr.: MUE-954817
Inhoud: 8 g
EAN: 4059729548177
Producentnummer: 954817
Merken: Catrice
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Zea Mays Starch, Mica, Tapioca Starch, Lauroyl Lysine, CI 45410 (Red 27 Lake), CI 77492 (Iron Oxide)

Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice Bright & Blur Setting Powder

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder