Bugatti Performance Deep Blue Eau de Toilette, 100 ml

Fris geurkarakter voor een dynamische uitstraling

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Aquatische, houtachtige & warme noten
  • Verstuiver voor een fijne verdeling

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Performance Deep Blue Eau de Toilette, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De Performance Deep Blue Eau de Toilette van Bugatti is een herengeur met een fris geurkarakter. De compositie combineert aquatische, houtachtige en warme noten tot een uitgebalanceerde geurbeleving.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Fris geurkarakter: Combineert aquatische, houtachtige en warme noten.
  • Hartnoot: Bestaat uit lavandin, aquatische en aldehydische noten.
  • Basisnoot: Afgerond met muskus, amber, sandelhout, mosaccenten en karamel.
  • Eenvoudig in gebruik: De verstuiver zorgt voor een fijne verdeling.

Art. nr.: MUE-41317
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395413179
Producentnummer: 41317
Merken: Bugatti
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti Performance Deep Blue Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder