Bugatti Eau de Toilette Natural Spray Signature Black, 100 ml

Houtachtig-aromatische geur voor overdag en 's avonds

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Houtachtige & aromatische geurnoot
  • Langdurige geur

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Eau de Toilette Natural Spray Signature Black, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De Eau de Toilette Natural Spray Signature Black van Bugatti is een houtachtige en aromatische geurcompositie voor heren. De geur blijft langdurig aanwezig en is geschikt voor elke gelegenheid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Herengeur: Speciaal voor heren ontwikkelde geurcompositie.
  • Houtachtig en aromatisch: Combineert salie in de topnoot, cederhout in de hartnoot en tonkaboon, amber en cacao in de basisnoot.
  • Langdurig: Overtuigt met een langdurige geurbeleving.
  • Stijlvolle flacon: Gepresenteerd in een zwart-witte flacon.

Art. nr.: MUE-40218
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395402180
Producentnummer: 40218
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti Eau de Toilette Natural Spray Signature Black