BIC Soleil Bella Wegwerpscheermesjes voor Dames, 3 stuks

Grondige en aangename ontharing van lichaamscontouren

Nieuw!

€ 3,39

(€ 1,13 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de normale huid
  • Glijstrip met cacaoboter en aloë vera
  • Vier beweegbare mesjes en scheerkop

Vaak samen gekocht met Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Scheermesjes, 8 stuks

BIC Soleil Bella Wegwerpscheermesjes voor Dames, 3 stuks € 3,39 (€ 1,13 / st.)
Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Scheermesjes, 8 stuks € 27,49 (€ 3,44 / st.)
Totaalprijs: € 30,88
Beschrijving

De Soleil Bella Wegwerpscheermesjes voor Dames van BIC zijn ontworpen voor ontharing van de normale huid en zorgen voor een grondig en aangenaam resultaat.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Vier beweegbare mesjes: Zorgen voor een grondige scheerbeurt van het hele lichaam.
  • Aanpasbare scheerkop: Past zich optimaal aan de lichaamscontouren aan en maakt scheren op moeilijk bereikbare plekken eenvoudiger.
  • Verzorgende glijstrip: Bevat cacaoboter, sheaboter en aloë vera voor aangenaam glijden over de huid.
  • Voor de normale huid: Speciaal ontwikkeld voor gebruik op de normale huid.

Art. nr.: MUE-888021
Inhoud: 3 stuks
EAN: 3086123220546
Producentnummer: 888021
Merken: BIC
Huidtype: Normale huid
Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: BIC Deutschland GmbH&Co. oHG, Ginnheimer Straße 4, 65760, Eschborn, Duitsland, Customerservice.eu@Bicworld.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BIC Soleil Bella Wegwerpscheermesjes voor Dames