BARFUSS Voetspray met Echte Zijde, 100 ml

Aangenaam huidgevoel en minder wrijving in de schoen

Nieuw!

€ 2,99

(€ 29,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor de voeten
  • Zijdezacht & droog huidgevoel
  • Vermindert wrijving in de schoen

Vaak samen gekocht met BARFUSS Intensieve Voetcrème, 75 ml

BARFUSS Voetspray met Echte Zijde, 100 ml € 2,99 (€ 29,90 / L)
BARFUSS Intensieve Voetcrème, 75 ml € 2,29 (€ 30,53 / L)
Totaalprijs: € 5,28
Beschrijving

De voetspray met echte zijde van BARFUSS zorgt voor een droog huidgevoel aan de voeten en vermindert wrijving in de schoen.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Zijdezacht huidgevoel: Laat een droog en zijdezacht gevoel aan de voeten achter.
  • Minder wrijving: Vermindert wrijving in de schoen tijdens het lopen.
  • Frisse geur: De geur zorgt voor een aangename frisheid.
  • Licht verkoelend: Laat een licht verkoelend effect op de huid achter.
  • Langdurig: Biedt langdurige frisheid voor de voeten.

Art. nr.: MUE-101182
Inhoud: 100 ml
EAN: 2200309511360
Producentnummer: 101182
Merken: BARFUSS
Huidtype: Normale huid
Ingrediënten (INCI)

Butan, Propane, Isobutan, Isopropyl Myristate, Dibutyl Adipate, Aqua, Propylene Glycol, Aluminum Chlorohydrate, Triethylcitrate, Parfum, Disteardimonium Hectorite, 2-Methyl 5-Cyclohexylpentanol, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Menthol, Mentha Piperita Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Linalyl Acetate, Linalool, Limonene, Pinene, Carvone, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Aurantium Peel Oil, Hydrolized Rice Protein, Hydrolyzed Hemp Seed Extract, Turpentine, Beta-Caryophyllene, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Juridische informatie
Fabrikant: JoCos GmbH, Prinz-Ludwig-Straße 17, 93055, Regensburg, Duitsland, jocosregensburg.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BARFUSS Voetspray met Echte Zijde