adidas Women Douchegel Vibes Spark Up, 250 ml

Verkwikkende geur en milde reiniging voor elke dag

Nieuw!

€ 3,29

(€ 13,16 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Zoete sinaasappel & zwarte peper
  • Vegan formule & dagelijkse verzorging

Vaak samen gekocht met adidas Women Douchegel Vibes Get Comfy, 250 ml

adidas Women Douchegel Vibes Spark Up, 250 ml € 3,29 (€ 13,16 / L)
adidas Women Douchegel Vibes Get Comfy, 250 ml € 3,29 (€ 13,16 / L)
Totaalprijs: € 6,58
Beschrijving

De Women Douchegel Vibes Spark Up van adidas is een douchegel voor dagelijks gebruik die ook geschikt is voor de gevoelige huid. De douchegel heeft een vegan formule en wordt gekenmerkt door de verkwikkende geur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verkwikkende geur: combinatie van zoete sinaasappel en zwarte peper.
  • Vegan formule: formule zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Milde verzorging: ook geschikt voor de gevoelige huid.
  • Dagelijkse reiniging: ideaal voor dagelijks gebruik.

Art. nr.: MUE-99350225889
Inhoud: 250 ml
EAN: 3616305924575
Producentnummer: 99350225889
Merken: adidas
Huidtype: Gevoelige huid
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas Women Douchegel Vibes Spark Up

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder