adidas Men Douchegel Vibes Full Recharge, 250 ml

Verkwikkende lichaamsreiniging en milde verzorging voor elke dag

Nieuw!

€ 3,29

(€ 13,16 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor de gevoelige huid
  • Verkwikkende geur met cederblad & salie
  • Vegan formule & dagelijkse verzorging

Vaak samen gekocht met Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

adidas Men Douchegel Vibes Full Recharge, 250 ml € 3,29 (€ 13,16 / L)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 11,09 (€ 27,73 / L)
Totaalprijs: € 14,38
Beschrijving

De Men Duschgel Vibes Full Recharge van adidas is een douchegel voor dagelijks gebruik, die ook geschikt is voor de gevoelige huid. De vegan formule combineert een milde reiniging met een verkwikkende geur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verkwikkende geur: Biedt een bijzondere geurbeleving met noten van cederblad en muskaatsalie.
  • Vegan formule: Bevat helemaal geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Dagelijkse verzorging: Is speciaal geschikt voor dagelijks gebruik en voor de gevoelige huid.

Art. nr.: MUE-99350225860
Inhoud: 250 ml
EAN: 3616305924308
Producentnummer: 99350225860
Merken: adidas
Huidtype: Gevoelige huid
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas Men Douchegel Vibes Full Recharge

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder