adidas Men Deodorant Spray Vibes Energy Drive All Over, 150 ml

Betrouwbare geurbescherming en frisse geur

Nieuw!

€ 3,99

(€ 26,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Met bergamot & roze peper
  • 48 uur geurbescherming

Vaak samen gekocht met Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

adidas Men Deodorant Spray Vibes Energy Drive All Over, 150 ml € 3,99 (€ 26,60 / L)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 11,09 (€ 27,73 / L)
Totaalprijs: € 15,08
Beschrijving

De Men Deodorant Spray Vibes Energy Drive All Over van adidas biedt betrouwbare geurbescherming voor de gevoelige huid. De formule verspreidt noten van bergamot en roze peper.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare bescherming: Biedt langdurige geurbescherming.
  • Lange werkingsduur: Werkt tot 48 uur lang.
  • Aangename geur: Bevat noten van bergamot en roze peper.
  • Voor de gevoelige huid: Geschikt voor elk huidtype, ook de gevoelige huid.

Art. nr.: MUE-99350225857
Inhoud: 150 ml
EAN: 3616305924278
Producentnummer: 99350225857
Merken: adidas
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas Men Deodorant Spray Vibes Energy Drive All Over

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder