VANDINI Men Lava Energy 3-in-1 Douchegel, 200 ml

Efficiënte reiniging van het hele lichaam en een sensueel-kruidige geur

Nieuw!

€ 4,89

(€ 24,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met vulkaanwater & sandelhout
  • Vegan 3-in-1-formule

Vaak samen gekocht met NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml

VANDINI Men Lava Energy 3-in-1 Douchegel, 200 ml € 4,89 (€ 24,45 / L)
NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml € 6,49 (€ 86,53 / L)
Totaalprijs: € 11,38
Beschrijving

De Men Lava Energy 3-in-1 Douchegel van VANDINI biedt een grondige reiniging voor lichaam, gezicht en haar. De douchegel is geschikt voor elk huidtype en zorgt voor een aangenaam gevoel op de huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 3-in-1-reiniging: Speciaal ontwikkeld voor dagelijks gebruik of na het sporten voor lichaam, gezicht en haar.
  • Mannelijke geur: Laat een sensueel-kruidige, lang aanhoudende geur van sandelhout achter.
  • Eenvoudig in gebruik: De textuur is gemakkelijk te verdelen en moeiteloos af te spoelen.
  • Vegan formule: Gemaakt zonder siliconen, parabenen, minerale oliën, PEG en alcohol.

Art. nr.: MUE-44342390
Inhoud: 200 ml
EAN: 4003583221721
Producentnummer: 44342390
Merken: VANDINI
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Duitsland, www.mann-schroeder.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor VANDINI Men Lava Energy 3-in-1 Douchegel