Tofix Toiletblok Original Ocean, 40 g

Het gevoel van perfecte reinheid en verkwikkende frisheid

Nieuw!

€ 1,99

(€ 49,75 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bescherming tegen kalk & afzettingen
  • Wekenlange, aangename frisheid
  • Navullen zonder handcontact

Vaak samen gekocht met Dr. Beckmann Complete Reiniging voor Wasmachines, 250 ml

Tofix Toiletblok Original Ocean, 40 g € 1,99 (€ 49,75 / kg)
Dr. Beckmann Complete Reiniging voor Wasmachines, 250 ml € 2,89 (€ 11,56 / L)
Totaalprijs: € 4,88
Beschrijving

De krachtige formule van dit toiletblok bestrijdt kalkhoudende afzettingen en vuil effectief bij elke spoelbeurt en zorgt ervoor dat je toilet er steeds fris en schoon uitziet! Tegelijkertijd verspreidt het blok wekenlang een subtiele geur.

Het gebruiksklare houdertje biedt bovendien een slim hygiënisch systeem: zodra het blok is opgebruikt, schuif je eenvoudig van bovenaf een passend navulblok in het houdertje, zonder dit rechtstreeks met je handen aan te raken. Zo combineer je krachtige reiniging met optimaal gebruiksgemak voor een verzorgd toilet!


De highlights in één oogopslag:

  • Verwijdert vuil, helpt kalkaanslag voorkomen en zorgt voor een langdurige geur
  • Eenvoudig nieuwe navulblokken plaatsen zonder direct handcontact
  • Hang het handige houdertje direct op - de wateroplosbare folie rond het blok lost vanzelf op
  • Beschermt het keramiek tegen hardnekkig vuil

Art. nr.: XBO-FR-2008778
Inhoud: 40 g
EAN: 9001531017971
Producentnummer: 2008778
Merken: Tofix
Reinigingseffect: Tegen geuren, Tegen kalkaanslag, Tegen vuil
Samenstelling

15 - < 30% anionogene oppervlakteactieve stoffen, < 5 % amfotere oppervlakteactieve stoffen, geurstoffen, limoneen, hexyl cinnamal, citronellol, linalool

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P314 - Bij onwel voelen een arts raadplegen.
  • P305+P351+P338 - BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
  • P501 - Gooi containers alleen volledig met afval weg.

Gevaarinstructies:

  • H315 - Veroorzaakt huidirritatie.
  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Erdal GmbH, Neualmerstraße 13, 5400 , Hallein, Oostenrijk, contact@rorax.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Tofix Toiletblok Original Ocean

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder