Tofix Geurspray voor Badkamer & Toilet, Ocean Fresh (250 ml)

Voor heerlijke frisheid

Nieuw!

€ 4,09

(€ 16,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Geur: Ocean Fresh

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Langdurige frisheid
  • Neutraliseert geurtjes
  • Formule zonder drijfgas

Vaak samen gekocht met Durance Navulling Geurstokjes 'Fleur de Coton', 250 ml

Tofix Geurspray voor Badkamer & Toilet, Ocean Fresh (250 ml) € 4,09 (€ 16,36 / L)
Durance Navulling Geurstokjes 'Fleur de Coton', 250 ml € 21,49 (€ 85,96 / L)
Totaalprijs: € 25,58
Beschrijving

Met deze exclusieve geurspray geef je je badkamer, toilet en andere woonruimtes in een handomdraai een heerlijke frisheid! Onaangename geurtjes worden niet alleen gemaskeerd, maar effectief geneutraliseerd.

Het moderne spraysysteem zonder drijfgas zorgt voor een fijne, gelijkmatige verspreiding door de hele ruimte en voor langdurige frisheid.


De highlights in één oogopslag:

  • Verwijdert ongewenste geurtjes effectief uit ruimtes
  • Spraysysteem zonder drijfgas voor gericht verstuiven
  • Ideaal voor de badkamer, het toilet en andere woonruimtes
  • Laat een langdurige, subtiele frisse geur achter

Let op:
Spray de geur niet rechtstreeks op oppervlakken of textiel.


Art. nr.: XBO-FR-1608756
Inhoud: 250 ml
EAN: 9001531187568
Producentnummer: 1608756
Merken: Tofix
Samenstelling

< 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, geurstoffen, hexyl cinnamal

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P210 - Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.
  • P261 - Inademing van stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel vermijden.
  • P305+P351+P338 - BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
  • P337+P313 - Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.
  • P501 - Gooi containers alleen volledig met afval weg.

Gevaarinstructies:

  • H226 - Ontvlambare vloeistof en damp.
  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • H412 - Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Erdal GmbH, Neualmerstraße 13, 5400 , Hallein, Oostenrijk, contact@rorax.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Tofix Geurspray voor Badkamer & Toilet

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder