Terra Naturi Tinted Lipbalm, 01 - coral dream (4,50 g)

Subtiele kleurglans en aangename verzorging voor je lippen

Nieuw!

€ 3,29

(€ 731,11 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 01 - coral dream

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de lippen
  • Soepele textuur & kleurglans
  • Met sheaboter & jojobaolie

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Lipstick Matte, 4 - Charming (4 g)

Terra Naturi Tinted Lipbalm, 01 - coral dream (4,50 g) € 3,29 (€ 731,11 / kg)
Terra Naturi Lipstick Matte, 4 - Charming (4 g) € 3,79 (€ 947,50 / kg)
Totaalprijs: € 7,08
Beschrijving

De Tinted Lipbalm van Terra Naturi is een getinte lippenbalsem die je lippen een lichte kleur met subtiele glans geeft en voor een verzorgde uitstraling zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Subtiele dekking: Geeft de lippen een lichte kleur en een glanzende finish.
  • Soepele formule: De textuur is moeiteloos en precies aan te brengen en laat een aangenaam gevoel achter.
  • Verzorgende oliën: Bevat sheaboter, jojobaolie, olijfolie en castorolie.
  • Praktisch formaat: De penvorm maakt het product eenvoudig in gebruik, ook onderweg.

Art. nr.: MUE-1600-009-001-01
Inhoud: 4,50 g
EAN: 2200299481544
Producentnummer: 1600-009-001-01
Merken: Terra Naturi
Juridische informatie
Fabrikant: emea Handelsgesellschaft mbH, Wallnerstrasse 3/22, 1010, Wien, Oostenrijk, www.emea-cosmetics.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Tinted Lipbalm

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder