Terra Naturi Mascara Extreme Volume Brown, 10 ml

Expressieve wimperlook en aangenaam draagcomfort

Nieuw!

€ 4,49

(€ 449,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 ml

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dagelijks gebruik
  • Met castor- & amandelolie
  • Volumineuze wimperlook in bruin

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Liquid Eyeliner, 01 -black (4 ml)

Terra Naturi Mascara Extreme Volume Brown, 10 ml € 4,49 (€ 449,00 / L)
Terra Naturi Liquid Eyeliner, 01 -black (4 ml) € 3,29 (€ 822,50 / L)
Totaalprijs: € 7,78
Beschrijving

De Mascara Extreme Volume Brown van Terra Naturi zorgt voor een volumineuze wimperlook in bruin en is geschikt voor dagelijks gebruik.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Volumineuze look: Omhult elke afzonderlijke wimper zonder te verzwaren en laat de wimpers optisch voller lijken.
  • Uitgekozen formule: Bevat castor- en amandelolie in een vegan formule.
  • Eenvoudig aanbrengen: De romige textuur is moeiteloos aan te brengen en biedt aangenaam draagcomfort.

Art. nr.: MUE-63568
Inhoud: 10 ml
EAN: 2200295907970
Producentnummer: 63568
Merken: Terra Naturi
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Ricinus Communis Seed Oil, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Silicia, Stearic Acid, Palmitic Acid, Rhus Verniciflua Peel Wax, Potassium Cetyl Phosphate, Hydrogenated Palm Glycerides, Magnesium Aluminium Silicate, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Glycerin, Sodium Levulinate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Parfum[2], CI 77499, CI 77492, CI 77491, Alumina, Magnesium Oxide

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
  2. van natuurlijke oliën
Juridische informatie
Fabrikant: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 2, 31020, Salzhemmendorf, Duitsland, www.logocos.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Mascara Extreme Volume Brown

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder