Terra Naturi Espresso Yourself Hand Cream, 50 ml

Rijke verzorging en bescherming tegen uitdroging

Nieuw!

€ 2,99

(€ 59,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de belaste huid
  • Met biologische cafeïne & biologische cacaoboter
  • Hydratatie & bescherming tegen uitdroging

Vaak samen gekocht met Terra Naturi SMOOTH Crème-Olie Lotion, 200 ml

Terra Naturi Espresso Yourself Hand Cream, 50 ml € 2,99 (€ 59,80 / L)
Terra Naturi SMOOTH Crème-Olie Lotion, 200 ml € 3,49 (€ 17,45 / L)
Totaalprijs: € 6,48
Beschrijving

De Espresso Yourself Hand Cream van Terra Naturi is een rijke handcrème voor de belaste huid. De formule hydrateert je handen en beschermt ze tegen uitdroging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgingscomplex: Bevat biologische cafeïne en biologische cacaoboter.
  • Intensieve hydratatie: Hydrateert de handen.
  • Bescherming tegen uitdroging: Beschermt de belaste huid tegen uitdroging.

Art. nr.: MUE-6373300
Inhoud: 50 ml
EAN: 2200311198320
Producentnummer: 6373300
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Alcohol[1], Glycerin Soja Oil[1], Glycerin, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Cetearylalcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Isoamyl Laurate, Distarch Phosphate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Macadamia Ternifolia Seed Oil, Rhus Verniciflua Peel Wax, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Tocopherol (Vitamin E), Caffeine[1], Theobroma Cacao Seed Butter[1], Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Lactate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Potassium Sorbate, Parfum[2], Vanillin[2]

  1. ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Juridische informatie
Fabrikant: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 2, 31020, Salzhemmendorf, Duitsland, www.logocos.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Espresso Yourself Hand Cream