syoss Droogshampoo Pure Fresh, 200 ml

Langhoudende frisheid en een verzorgde uitstraling

Nieuw!

€ 7,59

(€ 37,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Geen zichtbare resten
  • Zonder siliconen & parabenen

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

syoss Droogshampoo Pure Fresh, 200 ml € 7,59 (€ 37,95 / L)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 23,58
Beschrijving

De Droogshampoo Pure Fresh van syoss is een droogshampoo voor elk haartype die zorgt voor een verzorgde en schone uitstraling. De shampoo geeft het haar tussen de wasbeurten door een langdurig fris gevoel zonder het te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk haartype: Geschikt voor gebruik bij elk haartype.
  • Geen resten: Laat na het uitborstelen geen zichtbare resten in het haar achter.
  • Formule zonder siliconen en parabenen: Heeft een lichte textuur zonder siliconen en parabenen.
  • Lichte verzorging: Verzwaart het haar niet tijdens het gebruik.
  • Langdurige frisheid: Geeft het haar tussen de gebruikelijke wasbeurten door een fris gevoel.

Art. nr.: MUE-2987809
Inhoud: 200 ml
EAN: 5410091747442
Producentnummer: 2987809
Merken: syoss
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Breng de droogshampoo aan op de haaraanzet. Na ongeveer 2 minuten inmasseren. Ten slotte uitborstelen en stylen.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Droogshampoo Pure Fresh

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder