syoss Care Conditioner Keratin, 440 ml

Versterkt het haar van binnenuit en vult het aan met keratine

Nieuw!

€ 7,69

(€ 17,48 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 440 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gevoelig & breekbaar haar
  • Met 8% keratine-versterkingscomplex
  • Maakt het haar glad & ontwart het

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

syoss Care Conditioner Keratin, 440 ml € 7,69 (€ 17,48 / L)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 23,68
Beschrijving

De Care Conditioner Keratin van syoss is een vloeibare conditioner die gevoelig en licht breekbaar haar herstelt. De formule versterkt het haar van binnenuit en vult het aan met keratine.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Keratine-versterkingscomplex: Bevat 8% keratine-versterkingscomplex en vult het haar aan met keratine.
  • Gericht herstel: Herstelt gevoelig en licht breekbaar haar en versterkt het van binnenuit.
  • Lichte verzorging: Maakt het haar glad en ontwart het na het wassen voor een mooie uitstraling.

Art. nr.: MUE-2993017
Inhoud: 440 ml
EAN: 5410091775841
Producentnummer: 2993017
Merken: syoss
Haartype: Broos haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Care Conditioner Keratin

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder