Stay Well Vitamin C+B3 Cleanser, 130 ml

Grondige gezichtsreiniging en een fris huidgevoel

Nieuw!

€ 14,09

(€ 108,38 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 130 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met vitamine C & niacinamide
  • Grondige & milde reiniging

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Stay Well Vitamin C+B3 Cleanser, 130 ml € 14,09 (€ 108,38 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 26,38
Beschrijving

De Vitamin C+B3 Cleanser van Stay Well is een gelreiniger voor elk huidtype die je gezicht grondig en mild reinigt en voor een fris huidgevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Vormt rijk schuim en verwijdert onzuiverheden van de huid.
  • Geselecteerde ingrediënten: Bevat vitamine C (ascorbinezuur), niacinamide (vitamine B3) en extracten van duindoorn, papaja, camu-camu en acerolakers.
  • Milde formule: Vegan samenstelling die niet op dieren is getest, met een huidneutrale pH-waarde van 5,5.

Art. nr.: MUE-11493
Inhoud: 130 ml
EAN: 4745090047530
Producentnummer: 11493
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Potassium Laureth Phosphate, Coco-Betaine, Sodium Cocoyl Isethionate, Myrciaria Dubia (Camu Camu) Fruit Extract, Sodium Chloride, Propandiol, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citric Acid, Coconut Acid, Glycerin, Sodium Isethionate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, 1.2-Hexanediol, Citrus Bergamia Fruit Oil, Ethylhexylglycerin, Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract, Sodium Citrate, Niacinamide, Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Ascorbic Acid

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Vitamin C+B3 Cleanser