Stay Well Vegan Tea Tree Cleanser, 130 ml

Milde gezichtsreiniging en verwijdering van make-upresten

Nieuw!

€ 13,09

(€ 100,69 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 130 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse gezichtsverzorging
  • Met tea tree-olie & plantenextracten
  • Rijk schuim met pH 5,5

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Stay Well Vegan Tea Tree Cleanser, 130 ml € 13,09 (€ 100,69 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 25,38
Beschrijving

De Vegan Tea Tree Cleanser van Stay Well is een mild reinigingsschuim voor de dagelijkse gezichtsverzorging. Het verwijdert make-upresten en overtollig talg op milde wijze van je huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Verwijdert make-upresten grondig van de huid.
  • Geselecteerde formule: Bevat tea tree-olie en extracten van bamboe, rozemarijn, lavendel, pepermunt, bergamotkruid en kamille.
  • Mild voor de huid: Een pH-waarde van 5,5 en rijk schuim zorgen voor een milde toepassing.

Art. nr.: MUE-11474
Inhoud: 130 ml
EAN: 4745090045772
Producentnummer: 11474
Merken: Stay Well
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Vegan Tea Tree Cleanser

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder