Stay Well Vegan Collagen Cream, 50 ml

Rijke gezichtsverzorging voor een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 20,49

(€ 409,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met bakuchiol & peptiden
  • Rijke textuur & trekt snel in

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

Stay Well Vegan Collagen Cream, 50 ml € 20,49 (€ 409,80 / L)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 13,09 (€ 436,33 / L)
Totaalprijs: € 33,58
Beschrijving

De Vegan Collagen Cream van Stay Well is een rijke gezichtsverzorging voor elk huidtype die is ontwikkeld voor dagelijks gebruik 's ochtends en 's avonds. De crème trekt volledig in en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt passende gezichtsverzorging voor elk huidtype.
  • Vegan formule: Geproduceerd met een formule van vegan ingrediënten.
  • Geselecteerde ingrediënten: Bevat bakuchiol, peptiden en tarwe-aminozuren.
  • Aangename verzorging: De rijke textuur trekt volledig in en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.

Art. nr.: MUE-11845
Inhoud: 50 ml
EAN: 4745090047592
Producentnummer: 11845
Merken: Stay Well
Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op een schone, droge huid en zacht inmasseren.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Vegan Collagen Cream