Stay Well Soothing Cleansing Foam Cica & Heartleaf, 150 ml

Milde gezichtsreiniging voor een schoon en verzorgd huidgevoel

Nieuw!

€ 7,99

(€ 53,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met Cica & hartbladextract
  • Rijke schuimtextuur

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Stay Well Soothing Cleansing Foam Cica & Heartleaf, 150 ml € 7,99 (€ 53,27 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 20,28
Beschrijving

De Soothing Cleansing Foam Cica & Heartleaf van Stay Well is een reinigingsschuim voor elk huidtype dat de gezichtshuid mild ontdoet van dagelijkse onzuiverheden en vuil. De schuimende textuur zorgt bij de dagelijkse verzorging voor een schoon en verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor de dagelijkse gezichtsreiniging van elk huidtype.
  • Verzorgende ingrediënten: Bevat Centella Asiatica (Cica) en Houttuynia Cordata (hartblad).
  • Rijk schuim: De romige consistentie verandert bij contact met water in een schuimende textuur.
  • Verzorgd huidgevoel: Zorgt voor een frisse uitstraling zonder trekkerig gevoel.

Art. nr.: MUE-STA0131
Inhoud: 150 ml
EAN: 4745091443874
Producentnummer: STA0131
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Soothing Cleansing Foam Cica & Heartleaf