Stay Well Classic sheet mask - STRAWBERRY Glowing, 22 g

Verzorgend sheetmasker voor een stralende teint

Nieuw!

€ 0,99

(€ 45,00 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 22 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met aardbeienextract
  • Voor een stralende huid

Vaak samen gekocht met NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - STRAWBERRY Glowing, 22 g € 0,99 (€ 45,00 / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / L)
Totaalprijs: € 3,28
Beschrijving

De Classic sheet mask - STRAWBERRY Glowing van Stay Well is een sheetmasker voor elk huidtype dat voor een stralende teint en een verzorgde uitstraling zorgt. De formule met aardbeienextract biedt een verzorgend moment voor je gezichtsverzorgingsroutine.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor gebruik bij elk huidtype.
  • Met aardbeienextract: De formule bevat fruitig aardbeienextract.
  • Stralende teint: Zorgt voor een frisse en stralende uitstraling.

Art. nr.: MUE-STA0106
Inhoud: 22 g
EAN: 4745090043846
Producentnummer: STA0106
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Plaats het sheet mask op je gereinigde gezicht. Na een inwerktijd van 10 tot 15 minuten kun je het masker verwijderen en de resterende resten zachtjes inmasseren. Gebruik dan jouw gebruikelijke gezichtsverzorging.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Classic sheet mask - STRAWBERRY Glowing