SensiDent Tandpasta Complete To Go, 20 ml

Grondige tandreiniging en frisse adem voor onderweg

Nieuw!

€ 0,79

(€ 39,50 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor tanden & tandvlees
  • Met natriumfluoride & zinkchloride
  • Praktisch voor onderweg & op reis

Vaak samen gekocht met Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml

SensiDent Tandpasta Complete To Go, 20 ml € 0,79 (€ 39,50 / L)
Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml € 1,49 (€ 99,33 / L)
Totaalprijs: € 2,28
Beschrijving

De tandpasta Complete To Go van SensiDent biedt een grondige reiniging van tanden en tandvlees tijdens de dagelijkse mondhygiëne. De afgestemde formule zorgt voor een schoon gevoel in de mond en is ideaal voor onderweg en op reis.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Preventie van cariës: Bevat natriumfluoride ter ondersteuning van de preventie van cariës.
  • Vermindering van tandplak: De formule met zinkchloride kan de vorming van tandplak helpen verminderen.
  • Verzorgende formule: Zinkchloride, allantoïne en menthol verzorgen het tandvlees en zorgen voor een aangename adem.
  • Vegan samenstelling: Vegan formule zonder microplastics.
  • Ideaal voor onderweg: Het compacte formaat is speciaal geschikt voor reizen en gebruik onderweg.

Art. nr.: MUE-10043444
Inhoud: 20 ml
EAN: 4053776019000
Producentnummer: 10043444
Merken: SensiDent

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandpasta Complete To Go