SensiDent Tandenborstel Ultra Sensitiv, 2 stuks

Grondige en zachte reiniging tot aan de achterste tanden

Nieuw!

€ 2,99

(€ 1,50 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gevoelige tanden & tandvlees
  • Zijdezachte borstelharen
  • Korte borstelkop voor nauwkeurig poetsen

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Tandenborstel Ultra Sensitiv, 2 stuks € 2,99 (€ 1,50 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 5,78
Beschrijving

De tandenborstel Ultra Sensitiv van SensiDent is een handtandenborstel voor een grondige en zachte tandverzorging. Hij maakt een precieze reiniging van de interdentale ruimtes en de tandvleesrand mogelijk.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zijdezachte borstelharen: Zorgen voor een grondige en zachte reiniging van interdentale ruimtes en de tandvleesrand.
  • Precieze korte borstelkop: Maakt poetsen tot aan de achterste tanden eenvoudiger.
  • Zachte verzorging: Ideaal voor het zacht reinigen van tanden en tandvlees.

Art. nr.: MUE-100246
Inhoud: 2 stuks
EAN: 4053776002965
Producentnummer: 100246
Merken: SensiDent

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandenborstel Ultra Sensitiv