Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml

Directe frisheid en eenvoudig gebruik voor onderweg

Nieuw!

€ 1,49

(€ 99,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 15 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een direct frisse adem
  • Praktisch zakformaat
  • Eenvoudige & nauwkeurige dosering

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml € 1,49 (€ 99,33 / L)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 4,28
Beschrijving

Met de SensiDent Mundspray Extra Fresh zorg je binnen enkele seconden voor een fris gevoel in je mond. Deze handige spray is perfect voor dagelijks gebruik.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Directe frisheid: Geeft je dankzij de extra frisse formule meteen een aangename adem, waar je ook bent.
  • Compact formaat: Past dankzij het praktische formaat probleemloos in elke broekzak of handtas en is daardoor ideaal voor onderweg.
  • Eenvoudig gebruik: De geïntegreerde pompverstuiver zorgt voor een fijne, gelijkmatige en gerichte verdeling in de mond.

Art. nr.: MUE-91010002-NEU
Inhoud: 15 ml
EAN: 4053776039206
Producentnummer: 91010002 NEU
Merken: Odol
Juridische informatie
Fabrikant: Health Body Care&Spa GmbH, Raiffeisenstraße 2, 86692, Münster, Duitsland, www.mueller.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Odol Mondspray Extra Fresh

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder