SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,65 mm ISO 4, 8 stuks

Grondige reiniging van moeilijk bereikbare plekken voor je mondhygiëne

Nieuw!

€ 2,89

(€ 0,36 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 8 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor interdentale ruimtes & bruggen
  • Maat ISO 4 (0,65 mm)
  • Praktisch beschermkapje inbegrepen

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,65 mm ISO 4, 8 stuks € 2,89 (€ 0,36 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 5,68
Beschrijving

De Interdental Sticks Premium 0,65mm ISO 4 van SensiDent dienen voor een grondige reiniging van interdentale ruimtes, bruggen en beugels. Ze ondersteunen de dagelijkse mondhygiëne door voedselresten en tandplak op moeilijk bereikbare plekken te verwijderen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Precieze pasvorm: ISO-maat 4 (0,65 mm) voor gerichte reiniging van de interdentale ruimtes.
  • Hygiënisch opbergen: Elke borstel is voorzien van een praktisch beschermkapje.
  • Doordachte vorm: Maakt eenvoudig en veilig gebruik mogelijk.
  • Veelzijdig te gebruiken: Geschikt voor interdentale ruimtes, bruggen en beugels.
  • Minder kunststof: De verpakking is gemaakt met een lager aandeel kunststof.

Let op: Voorzichtig in de interdentale ruimtes steken, met zachte heen-en-weerbewegingen reinigen en na gebruik onder stromend water afspoelen.


Art. nr.: MUE-5000031834
Inhoud: 8 stuks
EAN: 4053776019598
Producentnummer: 5000031834
Merken: SensiDent
Juridische informatie
Fabrikant: Perrigo Deutschland GmbH, Königstraße 26, 70173, Stuttgart, Duitsland, www.compeed.de/impressum

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,65 mm ISO 4

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder