SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,45 mm ISO 2, 8 stuks

Grondige reiniging van de interdentale ruimtes en eenvoudig gebruik

Nieuw!

€ 2,89

(€ 0,36 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 8 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor interdentale ruimtes & beugels
  • Borsteldiameter van 0,45 mm
  • Inclusief praktisch beschermkapje

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,45 mm ISO 2, 8 stuks € 2,89 (€ 0,36 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 5,68
Beschrijving

De Interdental Sticks Premium 0,45mm ISO 2 van SensiDent dienen voor een grondige reiniging van interdentale ruimtes, bruggen en beugels. Ze vormen een optimale aanvulling op je dagelijkse tandverzorging en verwijderen voedselresten en tandplak op zachte wijze.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Smalle uitvoering: De borsteldiameter van 0,45 mm (ISO-maat 2) is ideaal voor smalle interdentale ruimtes.
  • Veelzijdig gebruik: Uitstekend geschikt voor het reinigen van interdentale ruimtes, bruggen en beugels.
  • Hygiënische bescherming: Het praktische beschermkapje zorgt voor hygiënisch opbergen.
  • Zachte toepassing: Eenvoudig te gebruiken door rustig heen en weer te bewegen.

Art. nr.: MUE-5000031832
Inhoud: 8 stuks
EAN: 2200293141406
Producentnummer: 5000031832
Merken: SensiDent
Juridische informatie
Fabrikant: Perrigo Deutschland GmbH, Königstraße 26, 70173, Stuttgart, Duitsland, www.compeed.de/impressum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,45 mm ISO 2