Schwarzkopf Uitgroeiset, Zwart - A5 (45 ml)

Snelle uitgroeicamouflage voor harmonieuze kleurovergangen

Nieuw!

€ 6,59

(€ 146,44 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: Zwart - A5

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle permanente kleuringen
  • Inwerktijd van slechts 10 minuten
  • 100% grijsdekking & Bonding System

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Total Repair Reflex Haarmasker, 150 ml

Schwarzkopf Uitgroeiset, Zwart - A5 (45 ml) € 6,59 (€ 146,44 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Total Repair Reflex Haarmasker, 150 ml € 5,99 (€ 39,93 / L)
Totaalprijs: € 12,58
Beschrijving

De Uitgroeiset van Schwarzkopf zorgt voor een permanente camouflage van de uitgroei en harmonieuze kleurovergangen tussen twee kleuringen. De set is geschikt voor alle permanente kleuringen en zorgt voor een gelijkmatig kleurresultaat.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge dekking: Biedt 100% grijsdekking.
  • Nauwkeurig aanbrengen: Met de meegeleverde zeer nauwkeurige haarkleurkwast kun je de kleuring gericht aanbrengen.
  • Bonding HaptIQ System: Creëert microverbindingen in het haar, omhult het met een beschermlaag en versterkt het van binnenuit.
  • Bescherming tegen haarbreuk: Vermindert haarbreuk tot 90%.

Toepassing: Breng de mix aan op de uitgroei en laat 10 minuten inwerken.


Art. nr.: MUE-SKA51
Inhoud: 45 ml
EAN: 4015100816426
Producentnummer: SKA51
Merken: Schwarzkopf
Ingrediënten (INCI)

Color-Crème

Aqua, Cetearylalcohol, Paraffinum Liquidum, Ammonium Hydroxide, Toluene-2.5-Diamine Sulfate, Coconut Alcohol, Propylene Glycol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Ceteareth-50, Resorcinol, Potassium Hydroxide, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Xanthan Gum, M-Aminophenol, Sodium Sulfite, Parfum, Sodium Silicate, 1,3-Bis-(2,4-Diaminophenoxy) Propane Hcl, Etidronic Acid, 6-Methoxy-2-Methylamino-3-Aminopyridine Hcl, Ascorbic Acid, Sodium Chloride, 4-Chlororesorcinol, Citric Acid, Ammonium Sulfate, Phenoxyethanol, 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate, Alpha-Isomethyl Ionone, Acetyl Cedrene, Dimethyl Phenethyl Acetate, Methylparaben, Ethylparaben

Ontwikkelaar

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Paraffinum Liquidum, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Etidronic Acid, 2,6-Dicarboxypyridine, Disodium Pyrophosphate, Potassium Hydroxide, Sodium Benzoate

Verzorgende conditioner

Aqua, Cetearylalcohol, Isopropyl Myristate, Behentrimoniumchloride, Magnesium Chloride, Magnesium Citrate, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethylsilanol Hyaluronate, Biotin, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Palmitate, Dimethicone, Lactic Acid, Parfum, Isopropanol, Panthenol, Cetrimoniumchlorid, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxyde, Trideceth-5, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Uitgroeiset