Schwarzkopf Got2B Curlz Krullenmousse, 250 ml

Gedefinieerde krullen en bescherming tegen schade door föhnen

Nieuw!

€ 8,09

(€ 32,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor golvend & krullend haar
  • Gedefinieerde krullen met veerkracht
  • Tot 96 uur anti-frizz-effect

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf TAFT Power Express Haarspray, 250 ml

Schwarzkopf Got2B Curlz Krullenmousse, 250 ml € 8,09 (€ 32,36 / L)
Schwarzkopf TAFT Power Express Haarspray, 250 ml € 4,89 (€ 19,56 / L)
Totaalprijs: € 12,98
Beschrijving

De Krullenmousse van Schwarzkopf is een stylingmousse voor golvend tot krullend haar (2a tot 4c) die krullen vormt en definieert. De siliconenvrije, vegan formule hydrateert het haar met panthenol en biedt betrouwbare fixatie en glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Gedefinieerde krullen: Vormt en definieert krullen met veerkracht en temt uitstekende haartjes.
  • Anti-frizzbescherming: Gaat pluis tot 96 uur tegen en beschermt tegen schade door föhnen.
  • Verzorgende fixatie: Hydrateert met panthenol, geeft glans en biedt holdniveau 3.

Toepassing: Goed schudden voor gebruik, de bus ondersteboven houden en de mousse in handdoekdroog haar verdelen.


Art. nr.: MUE-2LMF4
Inhoud: 250 ml
EAN: 4015100866179
Producentnummer: 2LMF4
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Bus voor gebruik goed schudden en bij het verwijderen verticaal naar beneden houden. Afhankelijk van het volume en de lengte van het haar een hoeveelheid ter grootte van een walnoot tot een mandarijn in handdoekdroog haar verdelen en inmasseren. Daarna st
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Vp/Va Copolymer, Butan, Propane, Polyquaternium-11, Sodium Benzoate, Cetrimoniumchlorid, Caprylyl/Capryl Glucoside, Isobutan, Panthenol, Lactic Acid, Parfum, Hydroxyethyl Cellulose, Phenoxyethanol, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Caprylyl Glycol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Pinene

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Got2B Curlz Krullenmousse