Schwarzkopf Glem Vital Langhaarbalsem Hibiscus & Rozemarijn, 250 ml

Versterkende verzorging en gemakkelijker doorkambaar haar

Nieuw!

€ 5,79

(€ 23,16 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor lang haar
  • Met hibiscus & rozemarijn
  • Vegan formule & zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf Glem Vital Langhaarbalsem Hibiscus & Rozemarijn, 250 ml € 5,79 (€ 23,16 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

De GLEM Vital Langhaarbalsem Hibiscus en Rozemarijn van Schwarzkopf is een vloeibare conditioner voor lang haar die je haar versterkt. De balsem verzorgt het haar intensief en maakt het na het wassen gemakkelijker doorkambaar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor lang haar: Versterkt het haar en maakt het gemakkelijker doorkambaar.
  • Met plantenextracten: Formule met hibiscus en rozemarijn.
  • Formule: Vegan formule zonder siliconen.

Art. nr.: MUE-3003105
Inhoud: 250 ml
EAN: 9000101750614
Producentnummer: 3003105
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Broos haar, Dik haar, Lang haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Oostenrijk, www.henkel.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Glem Vital Langhaarbalsem Hibiscus & Rozemarijn