Schwarzkopf Glem Vital 7 Kruiden Anti-Vet Shampoo, 350 ml

Frisheid en verzorging van de haaraanzet tot in de punten

Nieuw!

€ 4,29

(€ 12,26 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 350 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normaal & vet wordend haar
  • Met 7-kruidenextract & provitamine B5
  • Versterkt & geeft natuurlijk volume

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Ultimate Repair Conditioner, 200 ml

Schwarzkopf Glem Vital 7 Kruiden Anti-Vet Shampoo, 350 ml € 4,29 (€ 12,26 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Ultimate Repair Conditioner, 200 ml € 3,59 (€ 17,95 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De Glem Vital 7 Kruiden Anti-Vet Shampoo van Schwarzkopf is een vloeibare shampoo voor normaal tot snel vet wordend haar. De formule met 7-kruidenextract versterkt het haar van de haaraanzet tot in de punten en geeft een aangenaam licht en fris gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor vet wordend haar: Speciaal ontwikkeld voor normaal tot snel vet wordend haar.
  • Versterkende formule: Met 7-kruidenextract om het haar van de haaraanzet tot in de punten te versterken.
  • Geïntegreerd verzorgingscomplex: Met provitamine B5 voor verzorging van het haar van binnenuit.
  • Volume en frisheid: Geeft het haar natuurlijk volume en een licht, fris gevoel.

Art. nr.: MUE-3062955
Inhoud: 350 ml
EAN: 9000101769463
Producentnummer: 3062955
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Vettig haar, Normaal haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Oostenrijk, www.henkel.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Glem Vital 7 Kruiden Anti-Vet Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder