Schwarzkopf Creme Supreme 6-68 Licht Karamelbruin, 182 ml

Gelijkmatige kleur en intensieve verzorging dankzij een 3-fasensysteem

Nieuw!

€ 11,59

(€ 63,68 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 182 ml

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor grijs haar
  • Verzorgend 3-fasensysteem
  • Intense & gelijkmatige kleur

Vaak samen gekocht met milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Schwarzkopf Creme Supreme 6-68 Licht Karamelbruin, 182 ml € 11,59 (€ 63,68 / L)
milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) € 26,49 (€ 27,88 / L)
Totaalprijs: € 38,08
Beschrijving

De Schwarzkopf Creme Supreme 6-68 Licht Karamelbruin is een verzorgende crèmekleuring die je haar een intense en gelijkmatige kleur in de tint Licht Karamelbruin geeft. De kleuring zorgt voor 100% grijsdekking en een aangenaam gevoel tijdens het gebruik.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 3-fasensysteem: Bestaat uit een Bonding Pre-Serum ter voorbereiding, een kleurcrème en een verzorgend Bonding haarmasker.
  • Gelijkmatige kleur: Biedt een intens kleurresultaat en volledige grijsdekking.
  • Verzorgd haargevoel: Verzorgt het haar na het kleuren, laat het zacht aanvoelen en maakt het gemakkelijker doorkambaar.

Art. nr.: MUE-CS668
Inhoud: 182 ml
EAN: 4015100861624
Producentnummer: CS668
Merken: Schwarzkopf
Ingrediënten (INCI)

Bonding Color-Crème

Aqua, Cetearylalcohol, Ammonium Hydroxide, Coconut Alcohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Toluene-2.5-Diamine Sulfate, Succinic Acid, Bis-Diisopropanolamino-Pg-Propyl Dimethicone/Bis-Isobutyl Peg-14 Copolymer, Potassium Hydroxide, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Coco Glucoside, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Oleate, Ammonium Sulfate, Arginin, Lysine Hci, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Resorcinol, 4-Amino-M-Cresol, Sodium Sulfite, 2.7-Naphthalenediol, Parfum, 2-Methylresorcinol, Ascorbic Acid, Sodium Silicate, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, 4-Amino-3-Nitrophenol, Etidronic Acid, Sodium Chloride, Butyloctanol, Citric Acid, Polysorbate-20, Linalool, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Lactic Acid, Amyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Ethylparaben

Crèmeontwikkelaar

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Steartrimonium Chloride, Paraffinum Liquidum, Etidronic Acid, 2,6-Dicarboxypyridine, Disodium Pyrophosphate, Potassium Hydroxide, Isopropanol, Sodium Benzoate

Bonding Pre-Serum

Aqua, Ppg-1-Peg-9 Lauryl Glycol Ether, Hydroxyethyl Cellulose, Parfum, Sodium Benzoate, Hydroxyoctanone, Citric Acid, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Potassium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben

Bonding Haarmasker

Aqua, Cetearylalcohol, Isopropyl Myristate, Behentrimoniumchloride, Magnesium Chloride, Magnesium Citrate, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethylsilanol Hyaluronate, Biotin, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Palmitate, Dimethicone, Lactic Acid, Parfum, Isopropanol, Panthenol, Cetrimoniumchlorid, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxyde, Trideceth-5, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Haarkleuring - Belangrijke veiligheidsinstructies en waarschuwingen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Creme Supreme 6-68 Licht Karamelbruin

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder