Ritex Glijmiddel GEL+ BIO Aloë Vera, 50 ml

Verzorgende ingrediënten voor een merkbaar soepel gebruik

€ 6,92 € 7,69 -10%

(€ 138,40 / l, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 29. juni

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 02. juli

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met verzorgende biologische aloë vera
  • pH-huidneutraal & zonder geurstoffen
  • Perfect te combineren met condooms

Vaak samen gekocht met Durex Pleasure Ring

Ritex Glijmiddel GEL+ BIO Aloë Vera, 50 ml € 6,92 (€ 138,40 / l)
Durex Pleasure Ring € 6,83
Totaalprijs: € 13,75
Beschrijving

Deze hoogwaardige glij- en massagegel brengt extra vocht in het liefdesspel en ondersteunt op een bijzonder aangename manier. De formule is verrijkt met echte biologische aloë vera en geeft de huid in de intieme zone bij elk gebruik een zijdezacht, verzorgd gevoel.

Omdat de samenstelling exact is afgestemd op de natuurlijke pH-waarde en volledig vrij is van kleur- en geurstoffen, staat niets een onbezorgd genieten in de weg. De gel op waterbasis is uitstekend geschikt voor de vaginale, anale of peniszone en kan naar behoefte zo vaak als gewenst worden aangebracht.

Bovendien kun je de gel combineren met alle Ritex-condooms – je het gewoon aan de buitenkant van het reeds omgedane condoom aanbrengen.

Let op:

  • Glijmiddelen kunnen de kans op een bevruchting verminderen. Bij een kinderwens adviseert Ritex het "Kinderwens Glijmiddel".
  • Glijmiddelen kunnen vlekken op textiel veroorzaken.
  • Het glijmiddel mag niet in de ogen terechtkomen.
Art. nr.: MUE-09001
Inhoud: 50 ml
EAN: 4001669093514
Producentnummer: 09001
Merken: Ritex
Huidtype: Elk huidtype
Producteigenschappen: PH Huidneutraal
Vrij van: Kleurstoffen, Geurstoffen
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Aloe Barbensis, Glycerin, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

Advies over condooms en glijmiddel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Ritex Glijmiddel GEL+ BIO Aloë Vera