PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow Shampoo, 250 ml

Geen gele gloed meer

€ 5,89

(€ 23,56 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 02. november

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 05. november

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Blond, grijs & gebleekt haar
  • Met gehydrolyseerde keratine
  • Gemakkelijk in gebruik

Vaak samen gekocht met PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow Hair Mask, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow Shampoo, 250 ml € 5,89 (€ 23,56 / L)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow Hair Mask, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / L)
Totaalprijs: € 12,88
Beschrijving

De No-Yellow Shampoo van PHYTORELAX LABORATORIES is speciaal ontwikkeld voor blond, grijs en gebleekt haar. Het bevat een violet pigment dat geeltinten in een oogwenk doet verdwijnen zodat je haarkleur weer gaat stralen. Het zorgt voor een milde reiniging en kan ook helpen het haar te herstructureren dankzij de gehydrolyseerde keratine die het bevat.

Toepassing:
Breng de shampoo aan op vochtig haar, masseer het in en spoel het uit. Herhaal het proces en laat de shampoo 1-5 minuten intrekken voordat je het grondig uitspoelt.

Art. nr.: HAR-6026874
Inhoud: 250 ml
EAN: 8030976026874
Producentnummer: 6026874
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Gekleurd haar
Vrij van: Minerale Oliën
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Disodium Cocoamphodiacetate, Acid Violet 43, Polyquaternium 7, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Parfum, Amyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinon

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder