PARSA Beauty Baby Microvezelpads voor het Gezicht, 2 stuks

Zachte gezichtsreiniging met alleen water

Nieuw!

€ 8,09

(€ 4,05 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige baby- & kinderhuid
  • Fluweelzacht oppervlak & materiaalmix
  • Herbruikbaar & machinewasbaar

Vaak samen gekocht met GARNIER SkinActive Micellair Water voor de Droge Huid, 400 ml

PARSA Beauty Baby Microvezelpads voor het Gezicht, 2 stuks € 8,09 (€ 4,05 / st.)
GARNIER SkinActive Micellair Water voor de Droge Huid, 400 ml € 6,19 (€ 15,48 / L)
Totaalprijs: € 14,28
Beschrijving

De Baby Microvezelpads voor het Gezicht van PARSA Beauty maken een zachte reiniging van de gevoelige gezichtshuid van baby's en peuters mogelijk. Dankzij het fluweelzachte oppervlak reinig je het gezicht heel eenvoudig met alleen water.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de gevoelige huid: Speciaal afgestemd op de gezichtsreiniging van baby's en peuters.
  • Zacht materiaal: Fluweelzacht oppervlak van een materiaalmix van 90% polyester en 10% viscose.
  • Alleen met water: Grondige gezichtsreiniging zonder extra reinigingsproducten.
  • Herbruikbaar: Praktische reinigingspads die eenvoudig in de wasmachine kunnen worden gewassen.

Let op: Maak de pads voor gebruik vochtig. Gebruik bij het wassen in de machine geen wasverzachter.


Art. nr.: MUE-00004961-265010
Inhoud: 2 stuks
EAN: 4001065533423
Producentnummer: 00004961-265010
Merken: PARSA Beauty

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PARSA Beauty Baby Microvezelpads voor het Gezicht

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder