PANTENE PRO-V miracles Hydra Glow Shampoo, 250 ml

Zachte reiniging en verzorging voor een soepele glans

Nieuw!

€ 3,99

(€ 15,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & dof haar
  • Met biotine & hyaluronzuur
  • Soepel & glanzend haar

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

PANTENE PRO-V miracles Hydra Glow Shampoo, 250 ml € 3,99 (€ 15,96 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 18,08
Beschrijving

De miracles Hydra Glow Shampoo van PANTENE PRO-V is een vloeibare shampoo voor droog en dof haar die geschikt is voor de dagelijkse haarwas. De formule met biotine, hyaluronzuur en Pro-V-voedingsstoffencomplex reinigt het haar zacht met rijk schuim en bereidt het voor op de daaropvolgende verzorging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor droog en dof haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van droog en dof haar.
  • Verzorgende ingrediënten: Verrijkt met biotine, hyaluronzuur en het Pro-V-voedingsstoffencomplex.
  • Soepelheid en glans: Geeft het haar een zacht gevoel en ondersteunt een stralende uitstraling.
  • Zachte reiniging: Vormt rijk schuim voor een milde dagelijkse haarwas.

Art. nr.: MUE-16170345
Inhoud: 250 ml
EAN: 8700216170345
Producentnummer: 16170345
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V miracles Hydra Glow Shampoo