PANTENE PRO-V Grow Abundant Anti-Haaruitval Masker, 300 ml

Intensieve verzorging voor sterkere haarwortels en haarstructuur

Nieuw!

€ 8,09

(€ 26,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & beschadigd haar
  • Met provitaminecomplex & aminozuren
  • Vermindert haaruitval met tot wel 90%

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Grow Abundant Anti-Haaruitval Masker, 300 ml € 8,09 (€ 26,97 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 12,68
Beschrijving

Het Grow Abundant Anti-Haaruitval Masker van PANTENE PRO-V is een haarmasker voor droog en beschadigd haar dat de haarstructuur verzorgt en versterkt. De formule versterkt de grip van de haarwortels op de hoofdhuid en herstelt beschadigde haarvezels.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Sterke haarwortels: Versterkt de grip van de haarwortels op de hoofdhuid.
  • Provitaminecomplex: Verrijkt met 2000 mg provitaminecomplex, aminozuren en Pro-V-parels.
  • Minder haaruitval: Vermindert haaruitval met tot wel 90% en verhoogt de weerstand tegen haarbreuk.
  • Intensieve verzorging: Herstelt beschadigde haarvezels en verzorgt droog en beschadigd haar.

Let op: Gebruik de verzorging na het wassen met shampoo.


Art. nr.: MUE-30059206
Inhoud: 300 ml
EAN: 8006530059206
Producentnummer: 30059206
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Grow Abundant Anti-Haaruitval Masker

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder