Oral-B PRO Kids 3+ Opzetborstel De Leeuwenkoning, 4 stuks

Zachte en effectieve tandreiniging voor kinderen

Nieuw!

€ 22,49

(€ 5,62 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Extra zachte borstelharen
  • Kleine, ronde borstelkop

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B PRO Kids 3+ Opzetborstel De Leeuwenkoning, 4 stuks € 22,49 (€ 5,62 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 27,98
Beschrijving

De PRO Kids 3+ Opzetborstel De Leeuwenkoning van Oral-B biedt een zachte en effectieve tandreiniging voor kinderen vanaf 3 jaar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kindvriendelijk design: Speciaal ontwikkelde kleine, ronde borstelkop voor kinderen vanaf 3 jaar.
  • Zachte verzorging: Extra zachte borstelharen reinigen mild en zijn zacht voor het tandvlees.
  • Brede compatibiliteit: Geschikt voor alle elektrische tandenborstels uit de Oral-B Pro Kids-serie.
  • Optimaal gebruik: Het wordt aanbevolen om de opzetborstel om de 3 maanden te vervangen.

Art. nr.: MUE-30019330
Inhoud: 4 stuks
EAN: 8006530019330
Producentnummer: 30019330
Merken: Oral-B
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B PRO Kids 3+ Opzetborstel De Leeuwenkoning