Oral-B iO Opzetborstels Zachte Reiniging Kids Spiderman, 2 stuks

Zachte en effectieve tandreiniging voor kinderen

Nieuw!

€ 21,49

(€ 10,75 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar
  • Kleine borstelkop & zachte borstelharen
  • Zacht voor tandvlees & tanden

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B iO Opzetborstels Zachte Reiniging Kids Spiderman, 2 stuks € 21,49 (€ 10,75 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 26,98
Beschrijving

De iO Opzetborstels Zachte Reiniging Kids Spiderman van Oral-B zijn speciaal ontwikkeld voor kinderen vanaf 6 jaar en zorgen voor een zachte en effectieve tandreiniging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kindvriendelijk design: De kleine, ronde borstelkop is ideaal afgestemd op de kindermond.
  • Zachte borstelharen: Extra zachte borstelharen ontzien het tandvlees en losse melktanden.
  • Praktische vervangingsindicator: Van kleur veranderende borstelharen geven visueel het optimale moment voor vervanging aan.

Let op: Vervang de opzetborstels om de 3 maanden om een gelijkblijvende reinigingsprestatie te behouden.


Art. nr.: MUE-16930949
Inhoud: 2 stuks
EAN: 8700216930949
Producentnummer: 16930949
Merken: Oral-B
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B iO Opzetborstels Zachte Reiniging Kids Spiderman

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder