Oral-B iO Opzetborstel Zachte Reiniging, 2 stuks

Zachte en grondige tandreiniging voor elke dag

Nieuw!

€ 23,49

(€ 11,75 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Gevoelige tanden & gevoelig tandvlees
  • Ronde kop & microtrillingen
  • Dunne buitenste borstelharen

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B iO Opzetborstel Zachte Reiniging, 2 stuks € 23,49 (€ 11,75 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 28,98
Beschrijving

De iO Opzetborstel Zachte Reiniging van Oral-B is speciaal ontwikkeld voor gevoelige tanden en gevoelig tandvlees. Hij combineert een ronde borstelkop met zachte microtrillingen voor een grondige poetservaring.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zachte reiniging: Speciaal ontwikkeld voor de verzorging van gevoelige tanden en gevoelig tandvlees.
  • Zachte microtrillingen: De ronde borstelkop zorgt in combinatie met microtrillingen voor een effectieve verzorging.
  • Zacht voor het tandvlees: Meer dan 4000 filamenten en dunne buitenste borstelharen beschermen het tandvlees.
  • Optimale aanpassing: De combinatie van schuin geplaatste borstelharen en dempende elementen past zich aan de tandcontouren aan en omsluit elke tand afzonderlijk.
  • Brede compatibiliteit: Geschikt voor alle elektrische Oral-B iO-tandenborstels.

Art. nr.: MUE-16373838
Inhoud: 2 stuks
EAN: 8700216373838
Producentnummer: 16373838
Merken: Oral-B
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B iO Opzetborstel Zachte Reiniging

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder