Oral-B 3D White Luxe Perfection Tandpasta, 75 ml

Stralend witte tanden en langdurig frisse adem

Nieuw!

€ 4,99

(€ 66,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse mondhygiëne
  • Verfrissende muntsmaak
  • Verwijdert oppervlakkige verkleuringen

Vaak samen gekocht met Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks

Oral-B 3D White Luxe Perfection Tandpasta, 75 ml € 4,99 (€ 66,53 / L)
Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks € 1,99 (€ 0,66 / st.)
Totaalprijs: € 6,98
Beschrijving

De 3D White Luxe Perfection Tandpasta van Oral-B ondersteunt de dagelijkse mondhygiëne en is speciaal ontwikkeld voor het verwijderen van oppervlakkige verkleuringen. De tandpasta zorgt voor een langdurig schoon en fris gevoel in de mond.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Effectieve verwijdering van verkleuringen: Verwijdert tot 100 % van de oppervlakkige verkleuringen en versterkt het natuurlijke wit van de tanden.
  • Beschermlaag: Vormt bij tweemaal daags gebruik een 24-uursbescherming tegen nieuwe verkleuringen.
  • Verzorging van het tandglazuur: Bevat fluoride om het tandglazuur te versterken en te verzorgen.
  • Diepe werking: Het diep doordringende schuim bereikt ook moeilijk bereikbare plekken.
  • Verfrissende smaak: Verkoelende muntsmaak zorgt voor een aangename adem.

Art. nr.: MUE-30040976
Inhoud: 75 ml
EAN: 8006530040976
Producentnummer: 30040976
Merken: Oral-B
Ingrediënten (INCI)

Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Hexametaphosphate, Aqua, Peg-6, Aroma, Trisodium Phosphate, Sodium Lauryl Sulphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride[1], Polyvinylpyrrolidon, Xanthan Gum, Carrageenan, Sodium Chloride, Sucralose, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, CI 74160, Citric Acid, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Menthol, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Limonene, Eucalyptus Globulus Oil, Anethole

  1. Bevat natriumfluoride (1450 ppm F.).
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B 3D White Luxe Perfection Tandpasta

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder