Lumene Nordic Hydra Fresh Hydration Moisturizer SPF50, 50 ml

Dagverzorging voor een verzorgd huidgevoel in de ochtend

Nieuw!

€ 27,49

(€ 549,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met SPF 50 & berkensap
  • Lichte textuur voor gezicht & hals

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

Lumene Nordic Hydra Fresh Hydration Moisturizer SPF50, 50 ml € 27,49 (€ 549,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 35,08
Beschrijving

De Nordic Hydra Fresh Hydration Moisturizer SPF50 van Lumene is een dagverzorging voor elk huidtype die voor een verzorgd huidgevoel zorgt. De gezichtsverzorging met UV-filter laat zich eenvoudig aanbrengen en is ideaal voor dagelijks gebruik in de ochtend.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge zonbescherming: Biedt SPF 50.
  • Verzorgende formule: Bevat Noords berkensap voor een aangenaam huidgevoel.
  • Aangename textuur: De lichte textuur trekt aangenaam in.
  • Veelzijdig gebruik: Geschikt voor gezicht en hals.

Toepassing: 's Ochtends als laatste stap van je verzorgingsroutine op gezicht en hals aanbrengen.


Art. nr.: MUE-85947
Inhoud: 50 ml
EAN: 6412600859478
Producentnummer: 85947
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Ethylhexyl Triazone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenoxyethyl Caprylate, Betula Alba Juice, Polyglyceryl-6 Stearate, Ethylhexyl Salicylate, Propandiol, Potassium Cetyl Phosphate, Tromethamine, Cetearylalcohol, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, C9-12 Alkane, Silicia, Trimethoxybenzylidene Pentanedione, Phenoxyethanol, Saccharide Isomerate, Menthyl Ethylamido Oxalate, Hydroxyacetophenone, Tocopherylacetat, Disteardimonium Hectorite, Polyglyceryl-6 Behenate, Disodium Edta, Triethylcitrate, Trehalose, Urea, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxyde, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Pentylene Glycol, Serin, Biosaccharide Gum-1, Citric Acid, Phenylethanol, Sodium Citrate, Sodium Carrageenan, Algin, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Pullulan, Sodium Hyaluronate, Potassium Phosphate, Maris Sal, Linalool, Parfum

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic Hydra Fresh Hydration Moisturizer SPF50

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder