Lumene Nordic C [Valo] Dagcrème SPF30, 50 ml

Betrouwbare zonbescherming en verzorging voor overdag

Nieuw!

€ 25,49

(€ 509,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Gemakkelijk verdeelbare textuur
  • SPF 30 & UVA-/UVB-bescherming

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

Lumene Nordic C [Valo] Dagcrème SPF30, 50 ml € 25,49 (€ 509,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 33,08
Beschrijving

De Nordic C [Valo] Day Cream SPF30 van Lumene is een dagverzorging voor elk huidtype, ontwikkeld voor de dagelijkse gezichtsverzorging. De crème beschermt je huid tegen UVA- en UVB-stralen en geeft haar een stralende uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare UV-bescherming: Beschermt met SPF 30 tegen UVA- en UVB-stralen.
  • Verzorgende formule: Bevat Arctische kruipbraam, vitamine C en vochtbindend hyaluronzuur.
  • Optisch verhelderend: Lichtreflecterende pigmenten geven de huid een stralende uitstraling.
  • Aangenaam in gebruik: De lichte textuur laat zich eenvoudig over gezicht en hals verdelen.
  • Vegan formule: Gemaakt in Finland met een vegan samenstelling.

Art. nr.: MUE-83298
Inhoud: 50 ml
EAN: 6412600832983
Producentnummer: 83298
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic C [Valo] Dagcrème SPF30