Lumene Nordic-C Glow Renew Nachtserum, 30 ml

Stralende uitstraling en een soepel huidgevoel gedurende de nacht

Nieuw!

€ 25,99

(€ 866,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Melkachtige textuur & milde PHA
  • Met AHA's & vitamine C

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Lumene Nordic-C Glow Renew Nachtserum, 30 ml € 25,99 (€ 866,33 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 38,28
Beschrijving

Het Nordic-C Glow Renew Night Serum van Lumene is een gezichtsserum voor de nacht dat geschikt is voor elk huidtype en voor een stralende uitstraling zorgt. De melkachtige textuur zorgt voor een verzorgd en soepel huidgevoel en laat je huid er glad uitzien.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt passende verzorging voor elk huidtype.
  • Fruit-AHA's en PHA: Bevat exfoliërende AHA's uit gefermenteerde Arctische kruipbraam en milde PHA.
  • Verhelderende vitamine C: Draagt bij aan een stralende uitstraling van de huid.
  • Arctisch kruipbraamextract: Verzorgt de huid intensief gedurende de nacht.
  • Vegan formule: Heeft een vegan samenstelling.

Toepassing: Gebruik als gezichtsserum voor de nacht voordat je gaat slapen.


Art. nr.: MUE-81616
Inhoud: 30 ml
EAN: 6412600816167
Producentnummer: 81616
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic-C Glow Renew Nachtserum