Lumene Nordic Bloom [Lumo] Anti-Rimpel & Verstevigende Dagcrème, 50 ml

Verzorgende dagcrème voor gezicht en hals

Nieuw!

€ 30,49

(€ 609,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met stamcelextract van rode bosbes
  • Vegan samenstelling

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

Lumene Nordic Bloom [Lumo] Anti-Rimpel & Verstevigende Dagcrème, 50 ml € 30,49 (€ 609,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 38,08
Beschrijving

De Nordic Bloom [Lumo] Anti-Wrinkle & Firm Day Cream van Lumene is een dagverzorging voor gezicht en hals die geschikt is voor elk huidtype. De crème zorgt voor een verzorgde uitstraling van je huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt passende verzorging voor elk huidtype.
  • Fruitextracten: Formule met stamcelextract van Noordse rode bosbes en kruipbraam.
  • Vegan formule: Gemaakt met een vegan samenstelling.
  • Veelzijdig gebruik: Geschikt voor de verzorging van gezicht en hals.

Toepassing: Kan na de reiniging en in combinatie met een serum worden aangebracht.


Art. nr.: MUE-84984
Inhoud: 50 ml
EAN: 6412600849844
Producentnummer: 84984
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic Bloom [Lumo] Anti-Rimpel & Verstevigende Dagcrème