Lumene Invisible Illumination Dewy Glow Setting Spray, 100 ml

Betrouwbare fixatie en langdurige houdbaarheid van je make-up

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Ultrafijne sprayformule
  • Vegan samenstelling

Vaak samen gekocht met M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml

Lumene Invisible Illumination Dewy Glow Setting Spray, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml € 26,49 (€ 883,00 / L)
Totaalprijs: € 46,98
Beschrijving

De Invisible Illumination Dewy Glow Setting Spray van Lumene fixeert je make-up betrouwbaar en geeft je teint een frisse, stralende finish. De spray is geschikt voor elk huidtype en zorgt ervoor dat je make-up langer blijft zitten, met een fris gevoel op de huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Stralende teint: Geeft de huid een stralende, frisse finish.
  • Gewichtloze textuur: Verdeelt zich als ultrafijne nevel zacht over het gezicht.
  • Vegan formule: Bevat Noords wilgenroosje, Noordse algen, Arctisch bronwater en fruitextracten van kruipbraam en bosbes.
  • Veelzijdig gebruik: Kan worden gebruikt als primer ter voorbereiding, om make-up te fixeren of om tussendoor op te frissen.

Toepassing: Kan worden gebruikt als primer om de huid voor te bereiden, om je make-up te fixeren of om tussendoor op te frissen.


Art. nr.: MUE-82836
Inhoud: 100 ml
EAN: 6412600828368
Producentnummer: 82836
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Invisible Illumination Dewy Glow Setting Spray

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder