L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser Triple Laser Serum, 50 ml

Egale teint en een strakker huidgevoel

Nieuw!

€ 25,49

(€ 509,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & elke huidskleur
  • Met Melasyl, vitamine C & niacinamide
  • Vermindert rimpels & donkere vlekken

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser Triple Laser Serum, 50 ml € 25,49 (€ 509,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 33,08
Beschrijving

Het Revitalift Laser Triple Laser Serum van L'ORÉAL PARIS is een anti-age-serum voor elk huidtype en elke huidskleur dat zorgt voor een gehydrateerd en strakker huidgevoel. De romige textuur hydrateert tot 100 uur en geeft je huid een stralende uitstraling en een egale teint.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Drie werkzame stoffen: Bevat Melasyl, vitamine C en niacinamide.
  • Gladde huid: Maakt rimpels en fijne lijntjes minder zichtbaar.
  • Egale teint: Maakt donkere vlekken minder zichtbaar en helpt het ontstaan van nieuwe vlekken te voorkomen.
  • Frisse uitstraling: Gaat gericht een doffe uitstraling tegen.

Art. nr.: MUE-AB110900
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600524254285
Producentnummer: AB110900
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser Triple Laser Serum