L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser Tri-Peptide Anti-Age Serum, 30 ml

Een egaler ogende huid en ideale basis voor je verzorgingsroutine

Nieuw!

€ 25,49

(€ 849,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met tri-peptiden & hyaluronzuur
  • Voor een egaler ogende huid

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser Tri-Peptide Anti-Age Serum, 30 ml € 25,49 (€ 849,67 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 33,08
Beschrijving

Het L'Oréal Revitalift Laser Tri-Peptide Anti-Age Serum van L'ORÉAL PARIS is een gezichtsserum voor elk huidtype dat zorgt voor een egaler en frisser ogende huid. Het trekt snel in zonder vettig of plakkerig aan te voelen en laat een aangenaam gevoel op de huid achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt passende verzorging voor elk huidtype.
  • Drie werkzame stoffen: De formule combineert tri-peptiden, hyaluronzuur en vitamine C.
  • Egale huid: Zorgt voor een egaler en frisser ogende huid.
  • Aangename textuur: Trekt snel in zonder vettig of plakkerig aan te voelen.
  • Eenvoudig in gebruik: Is gemakkelijk op gezicht en hals aan te brengen en te verdelen.

Toepassing: Masseer na de gezichtsreiniging 's ochtends en 's avonds voorzichtig 2-3 druppels in en vermijd daarbij de oogcontouren. Vormt een ideale basis voor de rest van je verzorgingsroutine.


Art. nr.: MUE-AA950200
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600524197674
Producentnummer: AA950200
Merken: L'ORÉAL PARIS
Huidtype: Rijpe huid
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser Tri-Peptide Anti-Age Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder