L'ORÉAL PARIS Prime Lab Matte Setter Make Up Base, 30 ml

Matterende basis voor een egale huid

Nieuw!

€ 15,19

(€ 506,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor de rijpere huid
  • Lichte fluidconsistentie
  • Met LHA & salicylzuur

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Infaillible 32H Fresh Wear Foundation SPF25, 125 - Natural Rose (30 ml)

L'ORÉAL PARIS Prime Lab Matte Setter Make Up Base, 30 ml € 15,19 (€ 506,33 / L)
L'ORÉAL PARIS Infaillible 32H Fresh Wear Foundation SPF25, 125 - Natural Rose (30 ml) € 17,19 (€ 573,00 / L)
Totaalprijs: € 32,38
Beschrijving

De Prime Lab Matte Setter Make Up Base van L'ORÉAL PARIS is een matterende primer voor een egale huid. De primer vormt een optimale basis voor langhoudende make-up en is ook geschikt voor de rijpere huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • matterend effect: Biedt een 24H Matte Setter-effect voor je make-up.
  • Verzorgende formule: Bevat 1% LHA en salicylzuur.
  • Lichte textuur: De fluidconsistentie is moeiteloos aan te brengen en gelijkmatig te verdelen.
  • Veelzijdig te gebruiken: Kan afzonderlijk of onder foundation worden gedragen.

Toepassing: Breng aan op de gereinigde, droge gezichtshuid.


Art. nr.: MUE-AA543600
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600524070021
Producentnummer: AA543600
Merken: L'ORÉAL PARIS
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Prime Lab Matte Setter Make Up Base

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder