L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Vitamin C Shot Serum, 30 ml

Frisse gezichtsverzorging voor je dagelijkse routine

Nieuw!

€ 18,89

(€ 629,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de mannenhuid & elk huidtype
  • Met vitamine C
  • Fris & aangenaam huidgevoel

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Vitamin C Shot Serum, 30 ml € 18,89 (€ 629,67 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 26,48
Beschrijving

Het L'Oréal Men Expert Hydra Energetic Vitamin C Shot Serum van L'ORÉAL PARIS is speciaal ontwikkeld voor de mannenhuid en geeft je huid een fris en aangenaam gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de mannenhuid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de mannenhuid.
  • Met vitamine C: Verrijkt met vitamine C voor verfrissende verzorging.
  • Voor elk huidtype: Gericht geschikt voor de normale tot gevoelige huid.
  • Aangenaam draaggevoel: Laat een fris en aangenaam huidgevoel achter.
  • Voor elke dag: Ideaal voor de dagelijkse verzorgingsroutine.

Toepassing: 's Ochtends en 's avonds eenvoudig vóór de hydraterende verzorging inmasseren in de gereinigde gezichtshuid.


Art. nr.: MUE-AA722800
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600524125752
Producentnummer: AA722800
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Vitamin C Shot Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder