L'ORÉAL PARIS Elvive Glycolic Gloss Ultimate 5 Minuten Lamellaire Verzorging, 200 ml

Glanzende finish en verzorging in slechts 5 minuten inwerktijd

Nieuw!

€ 10,79

(€ 53,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dof & glansloos haar
  • Formule met 17% glanscomplex
  • Maakt het haaroppervlak glad & sluit het af

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Glycolic Gloss Ultimate 5 Minuten Lamellaire Verzorging, 200 ml € 10,79 (€ 53,95 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml € 6,59 (€ 32,95 / L)
Totaalprijs: € 17,38
Beschrijving

De Elvive Glycolic Gloss Ultimate 5 Minuten Lamellaire Verzorging van L'ORÉAL PARIS is een haarbehandeling die speciaal is ontwikkeld voor dof en glansloos haar. De behandeling maakt het haaroppervlak glad en geeft je haar een glanzende finish en verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 17% glanscomplex: De formule met glycolzuur omhult het haar met een glanzende laag.
  • Egalere uitstraling: Maakt het haaroppervlak effectief glad.
  • Veelzijdig te gebruiken: Geschikt voor verschillende haartypes, waaronder krullend haar.

Toepassing: Breng aan op vochtig haar van de aanzet tot in de punten, laat 5 minuten inwerken en spoel daarna grondig uit.


Art. nr.: MUE-AA742300
Inhoud: 200 ml
EAN: 3600524128500
Producentnummer: AA742300
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Glycolic Gloss Ultimate 5 Minuten Lamellaire Verzorging

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder